1. února 2016

Nevěra vlastně "nic" není ...

Vítejte u dalšího názorového článku!

Aby jste pochopili, název článku je sarkazmus. Vlastně bych z poloviny chtěla reagovat na jeden článek, který jsem nedávno četla. A samozřejmě řekla svůj názor na toto téma. 

spyshop24.cz

Aby jste věděli, o jaký článek jde, můžete si ho přečíst ZDE. Autorku blogu mám ráda, ale občas s jejími články prostě nesouhlasím. Na toto téma jsem názor chtěla napsat už dlouho a toto mě spíše konečně k tomu dokopalo.

V životě jsem svůj názor na nevěru neměnila a ani měnit nehodlám. Podle mě je prostě a jednoduše špatná. A ještě víc mě udivovalo, když jsem slyšela nebo četla v diskuzích, jak se muži za ni "omlouvají". Že chtíč a touha nejde ovládnout. Dovolte mi se zasmát. Vše jde ovládnout, je to jen na vůli člověka, na tom, jak miluje svého partnera a do jaké míry spolu komunikují.

Vše je vlastně o komunikaci. Pokud jednomu partneru něco schází, proč si o tom nepopovídají? K čemu tu pusu mají? Pokud mi nevyhovuje to, jak se spolu s partnerkou milujeme, pokusím se jí vysvětlit své stanovisko a pokusit se najít řešení. Věřte, žena častěji mnohem radši slyší to, že muž se vás zeptá, než když se dozví, že jí nic neřekl a rovnou podvedl. Pak se muži reakcím žen nemůžou divit. 

Muži se často ohánějí tím, že je to jejich velmi důležitá potřeba a že ji jen uspokojili, pokud už podvedou. Jenže ženy to takto nevidí. Je to intimní spojení, které je mezi dvěma lidmi, kteří se milují. Žena to pak bere jako zklamání a zradu, kterou proti ní muž udělal. Většina odpustí, ale nikdy to pak nebude takové, jako je.

Vraťme se k článku, který mi přišel lehce naivní. Slečna obhajovala svou práci a muže. Že nikdo není bez viny. Dobře, s tou vinou souhlasím. Ale nemyslím si, že řešení je hned si zajít za nějakou jinou. Někdo říká, že milenka a " prostitutka " jsou jiné. Prostituka je jednorázová, milenka častější. Nemyslím si to. Oboje je z hlediska nevěry stejné, jen milenka si nenechává platit.

Asi chápete, že já nevěru neuznávám. Když by mě můj milovaný podvedl, možná bych dokázala odpustit, když by nás pojil dlouholetý a šťastný vztah, ale pro mě by to byl už navždy strach, že to může udělat zase.

Pro zajímavost zde přikládám názor na nevěru od mého přítele aneb podívejme se na to z pohledu druhého pohlaví. Pokud se vám to zdá příliš dlouhé, můžete si přečíst kratší verzi, kterou najdete níže.

Delší verze: Podle mě není nevěra jako nevěra. Můj pohled na ni se mění podle několika věcí. Samozřejmě se dá rozdělit nevěra na mužskou a ženskou, ale když se podíváme na tu činnost jako takovou, je to nakonec vlastně stejné pro obě pohlaví. Osobně si myslím, že nevěra je v každém případě věc neodpustitelná. Nemusí sice znamenat konec vztahu mezi dvěma lidmi, ale alespoň by přinejmenším měla být podnětem k tomu, aby se věci začaly řešit. Ať už ve stylu řešení problémů, nebo rozcházení. Zároveň bych ale řekl, že v některých případech je nevěra celkem pochopitelná. Pochopit se dá, pokud to ve vztahu již skřípe a jeden z nich si odskočí někam jinam. Sice takový vztah už není vztah a někdo by mohl říct, že to už tím pádem není nevěra, ale mnohdy se daný vztah dá ještě napravit a v takovou chvilku může být takováto nevěra klíčovým faktorem, který rozchod, nebo nedej Bože rozvod, způsobí.
Dalším "pochopitelným" případem nevěry by podle mne mohlo být dlouholeté manželství, ve kterém jeden, či druhý už necítí, že jsou uspokojeni po sexuální stránce a i když se prostě člověk snaží, seč může, být pro svůj protějšek přitažlivý/á, tak to nevychází a četné pokusy o klidnou domluvu přecházejí v hádky. Samozřejmě tento typ nevěry je velice podobný té první "pochopitelné", ale tady je ten rozdíl, že podvádějící partner chce se svou drahou polovičkou zůstat i nadále. Třeba ji i miluje, ale pudy jsou silnější. Někdo by si ale mohl říct, že v tu chvilku nastupuje na scénu porno a s ním spojená masturbace, ale řekněme, že každý není stejný a někdo prostě pokušení podlehne.
Co se týče té řekněme nepochopitelné nevěry, tak tam je to jasné. Pokud to navenek vypadá, že se dva lidé navzájem milují a jeden z nich i přesto hledá místo v posteli někoho třetího, je to podle mne neslučitelné s dalším fungováním vztahu.
Teď jen pro pořádek, abych nebyl pochopen špatně: Já neuznávám nevěru jako věc, co se stane každý den a nikdo ji neřeší. Nevěra ať už v jakékoli formě je špatná! Jen jsem se snažil poukázat na to, že já nemám na tuto tématiku naprosto černobílý pohled. Někdy mi prostě přijde, že to k tomu směřovalo už déle. Však si to každý jistě dokáže představit: "Hej Karle, víš, že Honza podved tu svojí?" - "Nekecej! Fakt?" - "No.... Je to od něj hnusný... Ale divíš se mu po tom, jak si na ni stěžuje...?"
Když to shrnu, tak to vidím asi takhle: Nevěra = špatná. Vždy. Jen k jejímu vzniku často nestačí jen jeden.

Kratší verzeMůj názor na nevěru je samozřejmě takový, že je bezpodmínečně špatná a neodpustitelná. Avšak můj celkový pohled na nevěru je trošku komplikovanější. Samozřejmě pokud jsou dva lidé, co spolu udržují normálně fungující vztah a jeden z nich toho druhého podvede, tak tady samozřejmě není o čem diskutovat.

Jenže podle mne existují případy, kdy se dá nevěra jednoho z partnerů ne přímo pochopit, ale člověk si prostě řekne něco jako: "Jop, to jsme věděl, že se stane."
Takové případy jsou třeba když jeden z partnerů není spokojený po sexuální stránce a už vyzkoušel vše, aby svou drahou polovičku přesvědčil, že je třeba změna a ono je to stejně marné. V takovém prostředí je na nevěru jako zaděláno. Samozřejmě i v takové situaci je nevěra stále špatná, ale řekněme, že se dá očekávat.
Pak se také samozřejmě může stát, že po jisté době člověka jeho protějšek již nevzrušuje, nebo třeba nudí, ale od toho tu jsou hračky, hry, kostýmy a kdo ví, co ještě, co nám může sexuální život okořenit. Podle mě v takové situaci podlehne pokušení cizoložství jen slaboch.

Jaký je váš názor na nevěru? Stala se vám? Co by jste dělali, kdyby vás partner/partnerka podvedl/a?

27 komentářů:

 1. Děkuji za tu příležitost takhle s Tebou spolupracovat :) :*

  OdpovědětSmazat
 2. Slečno, máte krásný věk, ve kterém jsem měla stejný názor na nevěru jako vy. V té době bych nikdy, nikdy nepodvedla svého partnera a těžko bych to i u něj tolerovala. Máte pravdu, základem je správná komunikace. A tak se stalo, že jsme s partnerem komunikovali špatně a najednou jsem do toho spadla já. Je to strašně dlouhý příběh, kdy už žena jako já hledá muže a otce rodiny a najednou se to zvrtne. Můj partner je úžasný, vím že bude skvělý otec, ale v posteli je MIZERNÝ. Doslova a do písmene. A tak spolu nějaký čas žijeme a najednou se probudíte s pocitem, že vás ten člověk vedle vás už nepřitahuje. Snažíte se mluvit, ale jde to těžko. Na čem se domluvíte sice udělá, ale stejně mizerně. Je vám do pláče, ale už vám tak tikají hodinky, že nechcete měnit a čekat dalších x let na někoho koho poznáte a začnete spolu žít a založit rodinu. A v té chvíli přichází na scénu muž, který vám dokonale sedne v posteli, voní vám, je mezi vámi ta úžasná jiskra a vášeň. No a jsme v prdeli...Doslova a do písmene, protože ti dva jsou kamarádi a vy jste v šílené situaci. Jeden je skvělý partner, ale špatný milenec, druhý je skvělý milenec, ale chlap do života na houby. A tak mi najednou bylo špatně ze sebe samé, protože jsem stejně jako vy křičela do světa, že nevěru neuznávám. Ale prostě se to děje. A tak mi to život natřel a už nikdy o ničem neprohlašuji, že to neudělám, protože nikdy nevíte, kdy vás tak okolnosti přivedou k tomu to přece jen udělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mě se v každém věku názory mění, takže za deset, dvacet let mohu mít názor jiný. :)
   Děkuji za komentář, ukázal mi to i z pohledu, který já teď vidět nemůžu. :)

   Smazat
  2. Vám se povedla věc, co nikomu předtím. Otřást ocelovými základy Týnky názoru na nevěru. Rád bych vyjádřil nadšení, protože to jsem ještě neviděl, ale Vaše situace je dosti zapeklitá a nechtěl bych se v ní ocitnout. Držím palce, ať vše dopadne dobře ;-)

   Smazat
  3. Lásko, neotřáslo. Pouze uznávám ostatních názory a to, že v průběhu let se mohou změnit. :) Aktuálně ji pořád nesnáším. :D

   Smazat
  4. Díky, že jste mě hned neodsoudila, protože i ženy dokáží klopýtnout, stejně jako muži. Ani nevím, jen mě to tu napadlo napsat, s moc lidmi o tom nemluvím, protože to nejde a teď jsem přeci jen krytá tím kouzlem jménem internet v anonymitě. A je to úleva někam napsat, trošku mi spadl kámen ze srdce. A přeji vám, abyste se nikdy neocitla v podobné situaci, kdy máte muže, o kterého se můžete kdykoliv opřít, je to váš nejlepší přítel a rádce, chcete s ním zestárnout, ale nechcete s ním spát, protože tuhle část partnerství s ním prostě nedokážete vykonávat, neuspokojuje vás a potřebujete muže druhého, s kterým jen tak nemůžete být.

   Smazat
  5. Jsem ráda, že vám pomohlo aspoň trochu se z toho vypsat. :) A děkuji, doufám, že mě to nikdy nepotká ...

   Smazat
 3. Hezký článek. A jsem rád, že nejsem jedinej ze zaběhlých blogerů, kdo čte Deník prostitutky :-))

  Můj pohled je do značné míry ovlivněn tím, že v současnosti zpracovávám rozhovor s pravidelnými návštěvníky erotických privátů. Zároveň se na seznamkách tu a tam dostávám do kontaktů s ženami, u kterých se projevuje něco, co bych nazval syndromem vyhoření u vztahu.

  A o jaký pohled jde? Netvrdím, že nevěru uznávám, ale nemám potřebu ji hned odsuzovat. Obzvlášť u prostitutky. Nic není černobílé. Vem si jednoduchej příklad - máš třeba 55ti letého muže, který má manželku, děti, normálně fungující rodinu (=ne dnes tak samozřejmá věc). Jenže mu to v posteli prostě neklape. Jsou s manželkou už spíš dobří přátelé, než milenci. Co takovej chlap má dělat, když to libido už prostě není a nechce ničit rodinu? Z mého pohledu je taková návštěva prostitutky lepší, než aby si našel jinou regulérní přítelkyni, do které by investoval svůj čas, lásku a příjmy, které by jinak věnoval své stávající rodině. Netvrdím, že je to ideální, ale za mě menší zlo.

  Druhej případ, tentokrát z reálu - žena měla dcerku s mužem, který ji týral. Soused do ní byl ale zamilovaný a nabídl jí, ať se spolu s dítětem odstěhují od tyrana pryč. Udělala to. Vzali se, měli další dítě a žijí spokojený vztah. Až na jedno - žena toho muže v reálu nemiluje. Pouze šla za někým, kdo jí dal pomocnou ruku. Nyní na seznamkách hledá občasný "odskok". S tím, že chce zažít skutečnou něhu bez toho, aby musela kvůli dětem cokoliv předstírat. Popravdě sám nemohu říci, co jí poradit, aby se chovala "lépe". :)

  Nevěra je samozřejmě svinská v situaci, v jaké je řada našich vrstevníků. Že máme zatím celkem volnej a v pohodě život bez větších závazků. To neuznávám a je samozřejmě lepší to nějak řešit (což spousta lidí z pohodlnosti nedělá), nebo vztah ukončit a až teprve pak "přeběhnout". Ale v situaci, kdy jsi třeba v podzimu života a s dětmi? To podle mě ani jeden z nás není schopný dostatečně pochopit, protože to ani jeden nezažil :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavý pohled na věc :) Ale jak říká Týna: Vše je na domluvě :D
   Ideální stav je, když manželka toho pětapadesátiletého pána povolí občasnou návštěvu veselého domu :D

   Smazat
  2. Jak psal přítel, většinou záleží na situaci. :) Ale zajímavé názory, jsem ráda, že každý z vás se pořádně rozepíše a dozvím se něco nového. :)

   Smazat
  3. "Hele, Maruš, nebude ti vadit, že dneska místo pivka s chlapama půjdeme za kurvama?" :-D :-D To by byla zajímavá diskuze.

   Jinak musím dodat, že fakt pěknej článek. Tebe se vyplatí číst :)

   Smazat
  4. Maruš by se asi chudák divila. :D

   Děkuji, to potěší! :)

   Smazat
 4. Hezký článek :). Líp bych to asi nenapsala. Já si prostě myslím, že nevěra je špatná tak i tak :)

  OdpovědětSmazat
 5. Velice zajímavý článek, též neuznávám jelikož jsem sama tím prošla no akorát ta podvedená jsem byla já, což nebylo příjemné, doslova jsem měla opravdu špatný výběr chlapců kdysi. Teď mám muže a ani nemám pomyšlení na to abych ho podvedla mám s ním krásného syna a jsem šťastná. On na jiné ženy ani téměř nepomyslí (já myslím že ano ale nevadí mi to), kdyby mě podvedl a nevěděla bych to tak není co řešit, ale jelikož jsme manželé a zjistila bych to tak vůbec netuším jak bych se s tím dokázala vypořádat :). Je to zajímavé téma

  SAGI Style

  OdpovědětSmazat
 6. Výborně, konečně to někdo řekl na plnou hubu! Já teda upřímně přiznávám, že článek o nevěře a vztazích jsem na blog chystala/chystám/nevimjestliněkdyvůbecvlastněnapíšu už hodně dlouho. Tak snad to potom nebudeš brát, jako víš jak, kopírování témat:).
  Já bejvala podvedená opakovaně. Toť asi vše co k tomu můžu říct, možná ještě to, že mi ten strach pořád zůstal a přenášim si ho do dalších vztahů a už je to čtyři roky (tvl, jsem stařena už!). NENÁVIDIM TO.
  Díky za ten článek, jdeš s blogem HOOODNE rychle nahoru. Keep it up :)♥
  Dede/Steeple/Jakchceš:)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klidně ten článek napiš, jako kopírování to rozhodně nebudu brát. :) To je mi líto, že se Ti to dělo opakovaně ... fakt, nedokážu to pochopit, proč to lidi dělají. Když už to nejde nějakou fajn komunikací vyřešit a chtěj dál zahejbat, tak ať se radši rozejdou, než tomu druhému dělat potíže ...
   Děkuji! To mě moc těší, zrovna pochvala od Tebe! :3 Hmmm ... budeš SteepDe :D

   Smazat
 7. Články o nevěře se vetšinou vyhledávají, když už nevěra nastala, co je samozřejmě pozdě. Nicméně bych uvedl co jsem zažil sám a jak to lze pravděpodobně dokonce i přežít.

  Nevěra je něco tak odporného a nízkého, že vždy jsem si myslel, že ji nikdy nezažiji protože vím, že ji nikdy nepřekonám, ale stalo se. Neměl jsem ani v nejmenším úmyslu dále zůstávat s takovou mrchou i když jsme byli víc než 20let spolu, protože se mi nejenom hnusila, ale mě navíc i nakazila, tak se to vlastně provalilo. Cítil jsem několik měsíců předtím, že se něco děje, ale naivně jsem doufal, že to neudělá.

  Co prožívá podvedený je opravdu nepopsatelné, navíc každý detail vás neustále sžírá, někdy až zvracíte, nespíte, brečíte propadáte depresím, nemocím a emocím atd. Ten hrozný pocit, že víte, že to nelze už nijak vzít zpět. Nekonečné otázky typu proč?

  Nakonec se stal asi zázrak, opravdu tomu nerozumím, jak jsem jí to mohl v podstatě odpustit, to asi ta její šílená snaha o nápravu a změna všeho, jména, čísel a zrušení všech kontaktů, opuštění fantastického zaměstnání, přestěhování. To odhodlání udělat i nemožné jen abychom zase byli spolu mně docela nahlodávalo.

  Je zajímavé, že ukřivděnému ani toto nestačí a že nakonec se tomu až tělo postavilo samo, protože jinak by vás to úplně sežralo. Jednoho dne si prostě tělo řekne a dost, už se nechci nechat déle týrat, nikam to nevede. Vidíte, že ona se opravdu snaží, navíc ten pocit viny ji ubírá nejen na zdraví ale i na kráse, sic vás štve, že zakopla snad pouze z čistého samaritánství, ale kdo léčí tím, že zraní někoho jiného. Nakonec i historie nám ukazuje pravděpodobné příklady neuvěřitelného odpuštění o kterých se nemluví, ale jsou to vzory v křesťanství, jak u panny Marie tak i Marie Magdalény. Tak proč někdy nenasledovat takový příklad, když nám byla ukázaná cesta a člověk ji chce vidět.

  Bohužel cesta k vyléčení je velice dlouhá (roky) ale může skončit zajímavě a nečekaně, je zapotřebí to prožívat a do ničeho se nenutit.

  Závěrem nevěra je vždy hrozně bolestivá, ať už jsou důvody jakékoliv, pokud možno udělejte vše, aby jste tomu zabránili. Dnes už vím, že jenom naprostý idiot nekontroluje partnerův mobil, email atd když má podezření. To by partner měl chápat jako samozřejmou prevenci, protože důsledky nevěry jsou opravdu strašné. Důvěřujte ale prověřujte, mnohdy lze mnoho zachránit, pokud byste měly správné informace včas. Takže kecy typu, ty mi snad nevěříš? nebo si myslíš, že bych byla až tak blbá? nebo že bych mohla dat to nejcennější? to bych ti nikdy neudělala! - ať jsou pro vás výrazným varováním, že je pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář! Je to krásně vystihnuté. :)

   Smazat
 8. DĚKUJÍ VELKÉM DR Sunny ZA ŘEŠENÍ MŮJCH PROBLÉMŮ JE JEHO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com
  Jmenuji se slečna Maria, byla jsem vdaná za svého manžela po dobu 5 let, kde jsme spolu šťastně žili letos a ne až do doby, kdy odcestoval do Austrálie na služební cestu, kde potkal tuto dívku a od té doby mě nenávidí a děti a lásku jen jí. takže když se můj manžel vrátil z cesty, řekl, že mě nechce vidět znovu a znovu s dětmi, takže nás vyvedl ven z domu a teď jede do Austrálie, aby viděl tu jinou ženu. tak jsem s dětmi byl tak frustrovaný a já jsem zůstal jen s maminkou a nebyl jsem léčeni dobře, protože moje matka se po mém otcově smrti oženila s jiným mužem, takže muž, který se oženil, ji neošetřoval dobře, a moje děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluju a vážím si ho tolik, takže jednoho dne, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o této kouzelné kouzlo DR Sunny, svědectví sdílená na internetu paní a to na mě zapůsobilo tak moc, že ​​jsem si to zkusil. Zpočátku jsem se bál, ale když jsem přemýšlel o tom, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, abych zůstal klidný jen 24 hodin, aby se můj manžel vrátil ke mně a ke svému nejlepšímu překvapení jsem dostal hovor od mého manžela na druhý den ptát se po dětech a já jsem zavolal DR Sunny a on řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mé dítě. tak to bylo, jak jsem se dostat svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit se zlá dáma, takže se všemi tyto pomoci od DR Sunny, chci, abyste všichni na tomto fóru, aby se se mnou řekl obrovský díky DR Sunny a já budu také radu pro někoho v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail je) (drsunnydsolution1@gmail.com) on je řešením všech vašich problémů a nesnází v životě. jeho e-mailová adresa je opět (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVAT V NÁSLEDUJÍCÍM SPELLU.

  (1) Pokud chcete své ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Pokud chcete být povýšeni ve vaší kanceláři.

  (4) Pokud chcete, aby po vás běžely ženy / muži.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete svému manželovi navázat navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete obnovit vás ztratili peníze.

  (10) pokud chcete zastavit rozvod.

  (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.

  (12) pokud chcete, aby vaše přání bylo uděleno.

  (13) Kouzlo těhotenství k otěhotnění dítěte

  (14) Zaručujeme, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi

  (15) Zastavte rozpad vašeho manželství nebo vztahu.

  (16) jestliže máte jakoukoliv nemoc (H I V), (CANCER) nebo jakoukoliv nemoc.

  (17) pokud potřebujete modlitby za vysvobození svého dítěte nebo sebe samého.

  (18) chcete vyléčit lék na cukrovku, léčbu herpes, vyléčení Hiv a AIDS, léčbu rakoviny prsu a léčbu rakoviny,

  ještě jednou se ujistěte, že ho budete kontaktovat, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com), kontaktujte ho okamžitě .... zavolejte nebo co se mu stalo číslo na +2349030731985

  OdpovědětSmazat
 9. JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomez, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usmívám. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi na rok Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
  .
  Dr.Sunny také léčí:
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B?
  6. Pokud chcete otěhotnět

  OdpovědětSmazat
 10. Jmenuji se Miroslava Němcová, z regionu Český Krumlov (Česká republika). Po 12 letech manželství jsme byli s manželem v jedné z trav, dokud mě konečně neopustil a přestěhoval se do Kalifornie, kde jsem s jinou ženou. Cítil jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy neuvidí svého otce. Snažil jsem se být silný jen pro děti, ale nemohl jsem ovládnout bolest, která trápí mé srdce, moje srdce bylo plné smutku a bolesti, protože jsem byl do svého manžela opravdu zamilovaný. Každý den a noc o něm přemýšlím a vždy si přeju, aby se ke mně vrátil, byl jsem opravdu naštvaný a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr. Osagiede může pomoci získat zpět věci rychle. Cítil jsem, že ho vyzkouším. Kontaktoval jsem ho a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo Láska. O 48 hodin později mi můj manžel opravdu volal a řekl mi, že mi a dětem tak moc chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil tentýž den s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a dětem. Od toho dne bylo naše manželství silnější než dříve, díky Dr. Osagiede. on je tak mocný a já jsem se rozhodl podělit se o svůj příběh na internetu, že Dr. Osagied skutečné a silné kouzlo kouzlo, že budu vždy modlit, aby žili dlouho pomáhat svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete své Ex zpět nebo se váš manžel přestěhoval do jiné ženy, už neplakejte, kontaktujte toto mocné kouzlo. Zde je jeho e-mailová adresa: doctorosagiede75@gmail.com nebo whatsapp +2349014523836 viber na +2349014523836

  OdpovědětSmazat
 11. Ahoj pěkný den.
  Jsem tu, abych vám pomohl vyřešit vaše duchovní a fyzické problémy pomocí předků, které jsem zdědil po dědečkovi. Pomůžu vám sjednotit se se svými bývalými, obnovit vaše manželské problémy, léčit HIV (aids) a jakékoli nemoci. Můj e-mail můžete dnes kontaktovat na adrese: okosunhomeofsolution@gmail.com, aby vám pomohl přinést zpět vaši ztracenou lásku a také seslat následující kouzlo jako rozvodové kouzlo, kouzlo manželství, vazebné kouzlo, zastavit podvádění kouzla, ochranné kouzlo, pomstu a kouzlo smrti.

  OdpovědětSmazat
 12. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

  Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

  OdpovědětSmazat
 13. Bylo to jako filmový trik, když mi doktor Edede vrátil mého manžela do 24 hodin, vyzkoušel jsem mnoho zpusobu, jak dostat mého muže zpet, ale vždy se setkávám se špatnými lidmi, dokud jsem nemyslel doktora Ededeho radu každému, kdo má stejný problém kontaktujte ho na Ededetemple@gmail.com nebo Whatsapp +233235887825 Slibuji, že vás nikdy neodradíme.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář!